آموزش عملی Angular JS

Angular JS یک فریم ورک از جاوا اسکریپت بر پایه معماری MVC می باشد که توسط گوگل ایجاد و توسعه داده شده است .توسعه دهندگان با استفاده از این فریم ورک میتوانند برنامه های تک صفحه ای یا به اصطلاح SPA ایجاد کنند .در این دوره آموزشی که به زبان اصلی می باشد با Angular JS آشنا شده و مثال های متعددی را خواهید نوشت . جهت نمایش لینک اصلی بر روی عنوان این مطلب کلیک نمایید.
توسطعثمانبازدید ها 21381 ماه قبل ، شنبه 26 مهر 1393 ساعت 01:18منبع : mrbool.com

کتابخانه ای برای تولید وکتور ، انیمیمشن

raphael.js کتابخانه ای از جاوا اسکریپت برای تولید وکتور ، انیمیشن می باشد . استفاده از این کتابخانه با تمام مرورگر ها سازگاری کامل دارد (Cross browser). با مراجعه به سایت آن می توانید نمونه های دمو را دیده و بیشتر با این کتابخانه آشنا شوید.
توسطعثمانبازدید ها 19311 ماه قبل ، پنج شنبه 24 مهر 1393 ساعت 00:21منبع : raphaeljs.com

آموزش عملی یادگیری UI به صورت محاوره ای

سایت کد آکادمی متدی جدید را برای آموزش برای کسانی که می خواهند طراحی وب یادبگیرند طراحی کرده است. آموزش های که در سایت کد آکادمی ارائه می شود شامل : html,css,javascript,jquery,php,paython,Ruby در این سایت آموزشی های فوق به صورت محاوره ای (interactive) داده می شود و مراحل ساخت یک وب سایت را ابتدا تا کامل شدن آن سپری می کنید . در هر مرحله، آموزش هایی مختصر هم در رابطه با موضوع بیان می شود . و همچنین می توانید میزان پیشرفت خود را در هر مرحله ببینید . طبق گزارشاتی که سایت کد آکادمی قرار داده است هم اکنون 24 میلیون کاربر به سایت کد آکادمی پیوسته اند.
توسطعثمانبازدید ها 21711 ماه قبل ، پنج شنبه 17 مهر 1393 ساعت 15:09منبع : www.codecademy.com

قالب های رسپانسیو آماده

اگر شما هم از آن دسته از برنامه نویسانی هستید که در طراحی رسپانسیو مشکل دارید و زمان زیادی را صرف طراحی برای یک وب سایت می کنید پیشنهاد می کنم به این سایت حتما مراجعه کنید . این سایت قالب های متنوعی در مدل های مختلف از جمله shop , Blog,Admin و ... به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است .
توسطعثمانبازدید ها 24462 ماه قبل ، یکشنبه 30 شهریور 1393 ساعت 23:43منبع : startbootstrap.com

phonegap چیست؟

phonegap یک فریم ورک open source و رایگان می باشد که در سال 2011 توسط adobe توسعه داده شده است . phonegp به شما این امکان را می دهد که با تکنولوژی های سمت کلاینت وب مانند html5,css3,javascript برای device های مختلف با سیستم عامل های مختلف از جمله Android,ios,windows phone برنامه بنویسید . رابط گرافیکی اپلیکیشن با html5,css3 و کد نویسی آن با javascript می باشد .
توسطعثمانبازدید ها 19913 ماه قبل ، چهارشنبه 5 شهریور 1393 ساعت 02:10منبع : phonegap.com

چرا هکرها نوع داده "String" را دوست دارند؟

نوع داده ای "String" برای ذخیره سازی اطلاعات مهم در کد خیلی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این اطلاعات می‌تواند شامل رشته اتصال به بانک اطلاعاتی یا شماره سریال نرم افزار یا سایر اطلاعات مهم دیگر باشد. بهمین خاطر این نوع داده خیلی برای هکرها جالب است. در این مقاله سعی شده است برخی از روش هایی که هکرها برای بدست آوردن اطلاعات حیاتی ذخیره شده در این نوع داده استفاده می‌کند، به شما نشان دهد.
توسطعثمانبازدید ها 21063 ماه قبل ، سه شنبه 4 شهریور 1393 ساعت 15:06منبع : www.dotnettips.info